Od ponad 28 lat, zapewniamy klientom najwyższej jakości meble i rozwiązania. Przez swoją funkcjonalność, trwałość i elegancję przyniosły marce Komandor wiele nagród i wyróżnień. To właśnie my, jako pierwsi w kraju wypromowaliśmy produkty, wykorzystujące  system drzwi przesuwnych. Stworzyliśmy też prężnie działający system sprzedaży. W związku z tym marka Komandor stała się dla wielu synonimem solidnych mebli,  wykorzystujących technologię drzwi przesuwnych. Doświadczenie, które zdobyliśmy w ciągu ponad ćwierćwiecza działalności, pozwoliło naszej firmie rozwinąć się i rozszerzyć działalność, także na rynkach zagranicznych. Komandor działa sukcesywnie w ponad 42 krajach.

Komandor jest polską firmą

a nasz zakład, w którym projektujemy, produkujemy i testujemy systemy do drzwi przesuwnych oraz uchylnych, mieści się w Radomiu. To właśnie stąd prowadzimy dystrybucję na całą Polskę i świat.

Działamy na rynku od 28 LAT

i czas, kiedy z małej lokalnej wytwórni, przeobraziliśmy się w firmę o globalnym zasięgu. Od 1991 roku oferujemy personalizowane rozwiązania mebli na wymiar, w tym od ponad 26 lat produkujemy systemy do drzwi przesuwnych, będąc liderem tej branży.

Jesteśmy pionierem szaf

z drzwiami przesuwnymi, bo jako pierwsi wprowadziliśmy je na rynek polski i zmieniliśmy znaczenie słowa „funkcjonalność”. Nadal jesteśmy niedoścignionym wzorem dla tych, którzy produkują „szafy typu Komandor”.

ORYGINALNE SYSTEMY drzwi przesuwnych

i uchylnych do mebli Komandor zostały zaprojektowane w naszych zakładach i pracowniach. Każdy z nich, przed wdrożeniem do sprzedaży, przechodzi odpowiednie testy, abyśmy mieli pewność, że oddajemy klientom produkt najwyższej jakości.