Szafa dla dwojga – jak ją urządzić?

Szafa dla pary - Komandor Kraków

Dzielenie jednej szafy ze swoim partnerem jest nie lada wyzwaniem. Jest to często kwestia pewnych kompromisów oraz dogadania się z naszą drugą połówką, co do ilości miejsca na nasze rzeczy. Wszystko jest jednak kwestią podejścia do danej sytuacji. Urządzenie szafy dla dwojga może być dobrym zajęciem na jesienny wieczór – mówi się, że każda forma spędzania czasu z kochaną przez nas osobą jest dobrym pomysłem. 

Wielkość i miejsce

Głównymi aspektami jakie musimy brać pod uwagę podczas urządzania szafy dla dwóch osób jest ilość miejsca. Szafa musi mieć odpowiednie wymiary, żeby każda z osób mogła zmieścić wszystkie swoje rzeczy, które mają znajdować się akurat w tym miejscu naszej garderoby. Nie można oczekiwać cudów. Każdy mebel ma określoną ilość miejsca do zagospodarowania. Upychanie naszych rzeczy na siłę nie ma większego sensu. Wszystko i tak z czasem nie będzie z tego powodu poukładane i będzie wyglądać mało atrakcyjnie. Ilość naszych ubrań musi być dobrze dobrana do wymiarów naszej szafy. Po stronie każdej osób leży wybór dobrej ilości rzeczy do trzymania w danej szafie.

Urządzanie garderoby - Komandor Kraków

Podział

Właśnie tutaj zaczyna się wyzwanie. Zazwyczaj to panie potrzebują więcej miejsca na swoje ubrania, ale nie jest to reguła. Podział miejsca powinien na pewno być sprawiedliwy. Pół na pół to idealna sytuacja. Jednak nie zawsze będzie to odpowiednia strategia. Kompromisy oraz rozmowa to podstawa w każdej kwestii związanej ze sprawami związanymi z mieszkaniem pod jednym dachem. Wiele będzie zależało od ilości ubrań, które każda ze stron ma do schowania w szafie. Rozmowa jest tutaj bardzo istotna w odpowiednim dogadaniu sprawy. Można kierować się ilością rzeczy, które tam umieścimy oraz tym jak muszą być tam schowane. Niektóre ubrania nie mogą być składane i muszą wisieć na wieszaku. Z weryfikacją tego aspektu naszej szafy nie powinno być większego problemu. Zazwyczaj widoczne miejsce będzie tym odpowiednim na zawieszenie wieszaków. Dobrym wyjściem jest podział na lewą i prawą stronę. Wtedy każda z osób ma wyznaczony obszar. Wszystko zależy od podejścia i pomysłu daje pary, która właśnie urządza swoją wspólną garderobę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *