Ranking salonów Komandor w Krakowie

Komandor to firma, która już od 30 lat zapewnia swoim klientom meble i rozwiązania najwyższej jakości. To właśnie ona, jako pierwsza w naszym kraju promowała swoje produkty z wykorzystaniem systemów drzwi przesuwnych. Doświadczenie, profesjonalizm oraz ogromna wiedza sprawiły, że szafy, drzwi przesuwne oraz meble polskiej marki Komandor zostały docenione na rynku zagranicznym w ponad 42 krajach. Zakład produkcyjny firmy ma swoją siedzibę w Radomiu, jednak marka posiada sklepy i salony partnerskie w całej Polsce. W dzisiejszym tekście chcielibyśmy skupić się tylko na jednym mieście i przedstawić ranking salonów Komandor w Krakowie.

Autoryzowany Dealer AWIN

1. Autoryzowany Dealer AWIN

Pierwsze miejsce wśród krakowskich salonów oferujących meble i rozwiązania Komandor jest Autoryzowany Dealer AWIN (https://komandor-krakow.com.pl/) mieszczący się pod adresem ul. Jasnogórska 4, 31-416 Kraków. Firma założona przez Adama Winiarskiego istnieje już od 1992 roku i zajmuje się sprzedażą oraz szeroko rozumianymi usługami w zakresie mebli na wymiar oraz bezpłatny pomiar pomieszczenia, które ma zostać zaaranżowane.

Największą zaletą salonu ANWIN jest ogromne doświadczenie w branży meblarskiej oraz rzetelna i fachowa obsługa, które sprawiły, że firma, co roku zdobywa kolejne nagrody i odznaczenia. Jednym z nich jest tytuł „Komandor Kraków AWIN Dealer Roku”, który przyznawany jest przez Prezesa Zarządu Komandor Śląsk S.A. za najwyższą sprzedaż produktów Komandor oraz najwyższy poziom obsługi. Wszystko to sprawia, że salon przy ul. Jasnogórskiej 4 zajmuje nie tylko pierwsze miejsce wśród krakowskich punktów sprzedaży, ale znalazł się również w rankingu Top 10 salonów Komandor w Polsce.

2. Autoryzowany Dealer Nature Style

Kolejnym z krakowskich salonów, znajdującym się w rankingu salonów Komandor w Krakowie, to oferujący meble i rozwiązania Komandor jest Autoryzowany Dealer Nature Style, z siedzibą pod adresem ul. Warszawska 111, 32-087 Kraków. Jest to firma oferująca własne produkty, a także meble Komandor w atrakcyjnych cenach i z zachowaniem najwyższych standardów usług. Ponadto na stronie sklepu znaleźć można bardzo atrakcyjne promocje takie jak Jesienna Przecena aż do 33% na meble oraz materace do łóżka.

3. Autoryzowany Dealer KOMA

Autoryzowany Dealer KOMA to firma oferująca szafy z drzwiami przesuwanymi, otwierane garderoby, łóżka, komody, a także inne meble tworzone na wymiar przez jedną z najbardziej uznanych polskich firm, czyli Komandor. Salon mieści się pod adresem al. 29 Listopada 104, 31-406 Kraków, gdzie na klientów czeka doświadczony i wykwalifikowany zespół, który gotowy jest służyć poradą i dzielić się swoją wiedzą dotyczącą doboru mebli.

4. Autoryzowany Dealer SZATE

SZATE to autoryzowany dealer szaf, garderób oraz innych rozwiązań marki Komandor oferujący najwyższa jakość usług i fachowe poradnictwo. Sklep mieści się pod adresem ul. Madalińskiego 16, 30-303 Kraków i proponuje swoim klientom nie tylko szeroki wybór mebli, ale i atrakcyjne promocje. Jedną z nich są raty 10 x 0% umożliwiający korzystne zakupy bez konieczności jednorazowego dużego wydatku.

5. Salon Firmowy Komandor Kraków

Salon Firmowy Komandor to zamykająca ranking salonów Komandor w Krakowie pozycja. Mieszczący się pod adresem ul. Zakopiańska 56, 30-418 Kraków to największy sklep oferujący rozwiązania i meble Komandor w Krakowie. Miejsce to oferuje najwyższą jakość usług i fachowe doradztwo, a w dniach 19.09 – 18.10 promocję, do nawet 15% rabatu na fronty marki Komandor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *